UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czy ja Ci wypisuje o stanie Twojego Umysłu. Wyobraź sobie, że od 20 lat NIE OGLĄDAM żadnej telewizji - nie mam telewizora jako takiego. Nie znoszę mieć wskazywane jak mam myśleć, ROZUMIESZ może, czy nie. Sam lepiej sprawdź stan swojego umysłu bo popierasz zwykłych oszustów.

Netkot

Anuluj