UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Stańczyk Elbląski - mądrze piszesz, jak krytykujesz innych to sam zacznij działać z tzw. bezdomnymi przy obiadach w Caritasie i na Starówce na której wraz z wiosną zagoszczą licznie. Jak chcesz im pomóc : dając pieniądze, ubranie, skromne mieszkania. Ja najpierw bym się ich zapytał czego oczekują i zaproponował im 2 - 3 godziny pracy dziennie, kto pracuje to dostaje dach nad głową i wyżywienie. Coś w rodzaju łagodnych domów dla azylantów i potem stopniowo przywracać do pracujacego społeczeństwa, bo leżenie lub siedzenie miesiacami na Nowodworskiej na koszt Państwa i nic nie robienie to nie rozwiązanie na życie dla ludzi przed 60 - tką.


Anuluj