UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Marcin Bukowski, zastępca komendanta Straży Miejskiej w Elblągu. - sam weż takąosobe na swojaklatkę czy posesję, jeśli smierdzi to niech idznie tam gdzie nikomu nie bedzie zawadzac, dlaczego ja mam cierpień z powodu czyjegoś nieumnycia? Jesli ja nie bede walczył o swoje to też bede bezdomny, jesli ktoś nie chce godnei zyć to niech idzie do osrodka dla takich ludzi a nie na czyjas klatkę za kora ja płace i inni, ktoś ma w nosie i na czyjeś przychodi, no ładnie.. bóg z toba.


Anuluj