UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
tych komentarz nie da rady czytać. Włączyłem dawno już filrt i jak widzę pobieżnie nazwiska polityków to nie cyztam a tutaj co drugi post i zdanie usk czy aczka albo orawiecki... ale patola się zleciała w komentaach, sami znawcy "polityczni" naogladami się tv i myslą że wszystko wiedza i od ich pisaniny coś się zmieni haha netowi napinacze i klakierzy haha