UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A jaką władzę byś widział/a/?znowu złodzieji?czy oszołomów z konfederacji, którzy nic ci nie dadzą i nic nie zabiorą. za wszystko zapłacisz sam, a kasy wystarczy na tydzień.
A jaką władzę byś widział/a/?znowu złodzieji?czy oszołomów z konfederacji, którzy nic ci nie dadzą i nic nie zabiorą. za wszystko zapłacisz sam, a kasy wystarczy na tydzień.