UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A jaką władzę byś widział/a/?znowu złodzieji?czy oszołomów z konfederacji, którzy nic ci nie dadzą i nic nie zabiorą. za wszystko zapłacisz sam, a kasy wystarczy na tydzień.


Anuluj