UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A ta inspekcja miesci sie gdzie? Jakie i czy w ogóle sprawy moze tam zgłosić zwykły Kowalski? Moze warto napisać o tym kilka słów. Bo jakos skutecznie usunęła sie z oczu ludzi.
A ta inspekcja miesci sie gdzie? Jakie i czy w ogóle sprawy moze tam zgłosić zwykły Kowalski? Moze warto napisać o tym kilka słów. Bo jakos skutecznie usunęła sie z oczu ludzi.