UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A ta inspekcja miesci sie gdzie? Jakie i czy w ogóle sprawy moze tam zgłosić zwykły Kowalski? Moze warto napisać o tym kilka słów. Bo jakos skutecznie usunęła sie z oczu ludzi.


Anuluj