UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dzieki za blokowanie wpisów, To po to WALCZYLIŚCIE PORTEL o "Wolność WYPOWIEDZI". Wolność jest wtedy kiedy WAM to pasi. Czy członkowie waszych rodzin przed 1989 należeli do parti ?
Dzieki za blokowanie wpisów, To po to WALCZYLIŚCIE PORTEL o "Wolność WYPOWIEDZI". Wolność jest wtedy kiedy WAM to pasi. Czy członkowie waszych rodzin przed 1989 należeli do parti ?