UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zmian klimatycznych... hahahaha... czyli znowu jest okazja do wywalenia pieniędzy na glupoty. Szczerze radzę głosować na jedną z dwóch Konfederacji za 2 lata, tylko oni mogą zatrzymać to szaleństwo.
ojciecJan