UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To ta pani jednak odrobiła lekcje z biologii. W przypadku zmrożenia ziemi i pokrycia przez zlodzony śnieg ptaki nie mają naturalnego dostępu do pokarmu. Zmrożone pnie i gałęzie drzew też uniemożliwają im wydobycie owadów i innych insektów chowających się tam na zimę. W mieście pozostają im śmietniki, ale w nich pokarm jest dla nich szkodliwy (są tam bowiem przetwory fabrycznie przetworzone zawierające środki szkodliwe dla ptactwa). Stąd szczególnie w mieście w okresie silnych mrozów dokarmianie ptaków jest konieczne.

NN biol.

Anuluj