UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Taaaka. SP6 to teraz wszędzie i wszystko. Prezydent na każde zawołanie albo jest obecny na imprezach albo patronuje albo pije herbatkę i robi wszystko co Pani chce.
Kama54
Taaaka. SP6 to teraz wszędzie i wszystko. Prezydent na każde zawołanie albo jest obecny na imprezach albo patronuje albo pije herbatkę i robi wszystko co Pani chce.
Kama54