UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Szymon sz. Też kolejną złapał. Jak trzeba być samotną osobą by brać do domu bezdomnego, starego oszusta, kryminalistę? Szykuje się kolejny dramacik?
Szymon sz. Też kolejną złapał. Jak trzeba być samotną osobą by brać do domu bezdomnego, starego oszusta, kryminalistę? Szykuje się kolejny dramacik?