UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Szymon sz. Też kolejną złapał. Jak trzeba być samotną osobą by brać do domu bezdomnego, starego oszusta, kryminalistę? Szykuje się kolejny dramacik?


Anuluj