UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A czy ktoś pomyślał o ulicy Wyżynnej od ul. Podchorążych do odnogi Wyżynnej na wysokości stacji meteorologicznej, to bardzo by odciążyło ul Bema w godzinach szczytu.

okoniowaty

Anuluj