UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A czy ktoś pomyślał o ulicy Wyżynnej od ul. Podchorążych do odnogi Wyżynnej na wysokości stacji meteorologicznej, to bardzo by odciążyło ul Bema w godzinach szczytu.
okoniowaty
A czy ktoś pomyślał o ulicy Wyżynnej od ul. Podchorążych do odnogi Wyżynnej na wysokości stacji meteorologicznej, to bardzo by odciążyło ul Bema w godzinach szczytu.
okoniowaty