UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"która sprawi, że Elbląg stanie się miejscem bardziej odpornym na zmiany". Nie wiem, może nie jestem zbyt lotny umysłem i czegoś nie rozumiem, ale ten tekst to raczej brzmi negatywnie.

kkkkk1

Anuluj