UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
na profilu FB schroniska jest informacja, że odnaleziono już właściciela. Jakiś wioskowy głupek, podobno młody człowiek, ojciec 4 dzieci. Odnaleziono na jego posesji wiele innych psów skrajnie zaniedbanych. Ciekawe co z dziećmi, tu chyba odpowiednie służby powinny podjąć interwencję. Czy możemy w tej sprawie prosić o więcej informacji w tej sprawie? jest też zbiórka, którą warto udostępnić.