UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przychodnia Jaśminowa w Elblągu, miejsca dla niepełnosprawnych znajdują się na skarpie od tyłu budynku i też jest tam wejście wysokość I piętra ( główne wejście od frontu przy ul. Robotniczej). Parkuję auto dla niepełnosprawnych i udaję się o kulach do drzwi. Zamknięte, naciskam na dzwonek obok drzwi, przychodzi pielęgniarka i krzyczy przez szybę drzwi że mam zejść ( po oblodzonym stromym chodniku by wejść do budynku i znowu po chodach wdrapywać się na I piętro do gabinetu gdzie jest badanie USG) do głównych drzwi bo te są zamknięte. Po dłuższej wymianie zdań łaskawie mi otwiera drzwi, ja wchodzę ona znowu je zamyka kluczem i odchodzi. Przechodząc obok pomieszczenia pielęgniarek ( chyba 4 siedziały) wyrażam swoją opinię o zaistniałej sytuacji co wzbudza tylko uśmiechy personelu. "dziewuchy " miały ubaw z kaleki.


Anuluj