UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dlaczego tak długo się czeka? Bo każdy logopeda woli kręcić lody na własnym biznesie niż popracować w przychodni na NFZ. Niby logopeda jest dla dzieci, dla dobra dzieci, ale najwidoczniej dla nich pieniądze są ważniejsze od dzieci. Nasze pieniądze. Budżet Obywatelski powinien być dla wszystkich, a nie dla konkretnej grupy, w konkretnym miejscu. Nawet gdybym miał z tego skorzystać, to ta inicjatywa jest dla mnie sprzeczna z założeniem BO. Powinien być stanowczy zakaz zgłaszania prywatnych biznesów do korzystania z dobrodziejstw BO. Jak byś nie kombinowała, nie obronisz tego.

KapitanSzyderca

Anuluj