UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A może tak wszyscy marudzący w temacie pochyliła by się i sprawdzili, jak długie kolejki są do jedynej placówki w mieście - poradnii logopedycznej, świadczące usługi bezpłatnie. Ile miesięcy muszą czekać dzieci na wizytę, aby móc skorzystać z pół godziny zegarowej zajęć i to raz na dwa tygodnie, o ile nie wypadnie ci choroba dziecka lub terapeuty. Zapotrzebowanie na logopedię i neurologopedię jest makabrycznie duża. Nie dziwcie się zatem, że gro ludzi głosuje na ten projekt. Ja osobiście jestem za. Dobrze, że komuś się chce tworzyć i realizować taki projekt. Logo i neurlologopedia to nie tylko wada wymowy. Wiele różnych zaburzeń wymaga takiej terapii. Nawet dorośli po wylewie, udarze czy wypadkach, czy też dorosłe osoby z niepełnosprawnością intelektualną, muszą korzystać z takich zajęć. A uwierzcie, że praca z osobami posiadających deficyty natury neurologicznej, jest bardzo wymagająca. Specjaliści zawsze się cenili i będą cenić. W Elblągu 50 minut terapii prywatnie kosztuje ok 200 zl. Kto korzysta ten wie