UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Szanowni Państwo, sprawdzianem zaangażowania Organizacji na rzecz miasta i jego mieszkańców ( np seniorów i niepełnosprawnych) są proste działania z życia codziennego np pomoc w dostępie do wsparcia, także do oferty stowarzyszeń. Jak ludzie z niepełnosprawnościami mogą się dostać np do Cenbtrum Wolontariatu czy uniwersytetu trzeciego wieku, skoro na jaszczurczego jest istne lodowisko. Żadna osoba z nieprlnosprawnoscia NIE MA SZANS tam się dostać. Czy na wszystko muszą być dotacje? Kurcze od lat to samo ! Wielkie hasła, mnóstwo środków na te dziwne twory... ten III sektor to coraz częściej biznesowy układ... szacunek dla tych, którzy beż kasy, często po godzinach pomagają innym.


Anuluj