UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Na zadania z Budżetu Obywatelskiego głosują mieszkańcy miasta. Pomysły zgłaszają mieszkańcy miasta. Politycy i polityka nie ma tu nic di powiedzenia. Takie zadanie wybrali elblążanie. Dobrze, że urzędnicy znaleźli chętnych do przetargu i faktycznie on się odbył i jest szansa, że nie wygrał firma, która ten pomysł zgłosiła. Oczywiście malkontenci i "szydercy" już się odpalili. Tylko Panie i Panowie... krytykować jest łatwo. Może czas się ruszyć z przed klawiatury i samemu zgłosić i wypromować swój pomysł na kolejną edycję budżetu ? Może będzie więcej ciekawych inicjatyw i będzie w czym wybierać podczas głosowania,
Racjonalny nie polityczny