UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Gghh - zgadzam sie z tobą, ale skoro prezydentem został kandydat obywatelski, czyli kandydat jednego obywatela, który go wyznaczył, to co sie dziwisz.


Anuluj