UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mam nadzieję, że młodzi żołnierze mają prawdziwy hart ducha i niezłomność. Wojna to jednak nie zabawa w mundur. Życzę im pomyślności w tym co robią


Anuluj