UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A miejsca dla niepełnosprawnych ( które są zajmowane przez cwaniaków z załatwionymi "uprawnieniami" ) na końcu parkingu, by maksymalnie utrudnić dostanie się do szpitala. BRAWO może jeszcze jakieś rowy przeciwczołgowe i zasieki ?! Podejście do kalekich pokazuje WASZE człowieczeństwo!!!