UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@tak_jest - W końcu, ktoś mądrze napisał i aż fajnie poczytac komentarz, życzę miłego dzionka tylko proszę pamiętać, że to do nikogo nie trafi :) takie czasy :(

Jopjop

Anuluj