UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@tak_jest - W końcu, ktoś mądrze napisał i aż fajnie poczytac komentarz, życzę miłego dzionka tylko proszę pamiętać, że to do nikogo nie trafi :) takie czasy :(
Jopjop
@tak_jest - W końcu, ktoś mądrze napisał i aż fajnie poczytac komentarz, życzę miłego dzionka tylko proszę pamiętać, że to do nikogo nie trafi :) takie czasy :(
Jopjop