UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pani emerytka niech poczeka jak zostaną oddane bloki mieszkalne. A tu brak chodników, brak miejsc postojowych.
: ) ...
Pani emerytka niech poczeka jak zostaną oddane bloki mieszkalne. A tu brak chodników, brak miejsc postojowych.
: ) ...