UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Niech tam wojsko zrobi parking dla swoich pracowników. Obecnie zabierają miejsca parkingowe mieszkańcom przy Dąbrowskiego..
Emeryka
Niech tam wojsko zrobi parking dla swoich pracowników. Obecnie zabierają miejsca parkingowe mieszkańcom przy Dąbrowskiego..
Emeryka