UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Niech tam wojsko zrobi parking dla swoich pracowników. Obecnie zabierają miejsca parkingowe mieszkańcom przy Dąbrowskiego..

Emeryka

Anuluj