UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
" Powinni zrobić parking dla trepów żeby nie musieli parkować po krzakach na Grottgera " NIE !. ich problem. Niech jeżdżą komunikacją miejską, rowerami, motocyklem albi stawiają na terenie jednostki Za ten teren miasto, czyli MY możemy nieżle zarobić. Fakt, można by było poprowaadzić jeszcze jeden pas ruchu ! I szersze chodniki.
Taka prawda .