UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No cóż mamy zakręty historii i z nią zmiany ulic... na mniej lub bardziej słuszne czy łatwe do zapamiętania. To ciekawa historia w tych nazwach. Np ulica gen. Józefa Bema była kiedyś ulica Generalissimusa Józefa Stalina, a jeszcze wcześniej ulicą Otto Hindenburga... a jeszcze wcześniej.... co Nas jeszcze zaskoczy? Chyba nie ulica Trampka?
akuku