UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
1.Układ komunikacyjny ul. Łęczyckiej trzeba doprowadzić do funkcjonalności. Docelowo - wybudować obwodnicę wschód. Do tej pory zoptymalizować prawoskręt Bema-Saperów przedłużając go przed pierwszą sygnalizację od strony Łęczyckiej. 2.Zmusić jednostkę wojskową do rozwiązania problemu parkingu dla prawcowników. 3.Decyzyjnych pracowników UM zmotywować do myślenia.
krytyczny