UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dajcie juz spokoj z tymi niemieckimi powiastkami idylicznymi jak cudnie i niewinnie było tu przed 1945.Zaraz ktos dojdzie do wniosku ze Polska tu to jakaś pomyłka


Anuluj