UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dajcie juz spokoj z tymi niemieckimi powiastkami idylicznymi jak cudnie i niewinnie było tu przed 1945.Zaraz ktos dojdzie do wniosku ze Polska tu to jakaś pomyłka
Dajcie juz spokoj z tymi niemieckimi powiastkami idylicznymi jak cudnie i niewinnie było tu przed 1945.Zaraz ktos dojdzie do wniosku ze Polska tu to jakaś pomyłka