UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie wiem czemu jak się buduje nowe bloki to zamiast mieszkań na poziomie zero powinny być sklepy restauracje jakieś punkty usługowe itp tak jak w innych miastach


Anuluj