UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@trzeźwy dziadek stefek - Poblądziłeś dziadku. Chłop ci pisze ze pije piwo w małych ilościach i pod kontrolą i ja mu wierzę bo sam wypijam do 10 rocznie. Nic więcej. I co jestem alkoholikiem? Jak sam nie potrafisz tego kontrolować to nie znaczy że wszyscy mają ten sam problem
50+++