UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@#Mamusia - Napisałem, to jest przegięcie. Kobieta i 1,5 promila to pewnie nie szła nawet prosto. A ja nie o tym mówię. Mówię o kontrolowanym spożyciu i nie afiszowaniu się przed dzieckiem z tym. Wszystko jest dla ludzi i tego powinniśmy się trzymać. Ale czasy są dziś zupełnie inne.

tak_jest

Anuluj