UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Unowocześnić! Przebudowa dróg na większą przepustowość, wywalić te stare rozpadające się baraki przy górce na Bema, tereny pseudozielone, gdzie głównie piją ogarnąć i sensownie zabudować. Miasto ma się rozwijać, to jest bardzo zaniedbana część.

taktaktaktak

Anuluj