UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

RONDO obowiązkowo na skrzyżowaniu Reymonta z Bema i zrobić z niego zjazd na bazę pks. Już teraz nie ma jak tam wyjechać z Reymonta w ciągu dnia. I zamknąć obecny niebezpieczny wyjazd z bazy pks na łuku drogi.

RONDO REYMONTA

Anuluj