UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A to nie ma starego planu? Widnieje tam nowa ulica od Reymonta do Sadowej i obszary wyznaczone pod zabudowe mieszkaniowa, wlasnie na terenach dawnej bazy.

piekna_przyszlosc

Anuluj