UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A to nie ma starego planu? Widnieje tam nowa ulica od Reymonta do Sadowej i obszary wyznaczone pod zabudowe mieszkaniowa, wlasnie na terenach dawnej bazy.
piekna_przyszlosc
A to nie ma starego planu? Widnieje tam nowa ulica od Reymonta do Sadowej i obszary wyznaczone pod zabudowe mieszkaniowa, wlasnie na terenach dawnej bazy.
piekna_przyszlosc