UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Powinni dostać ci z lll LO, tys zł mandatu za nie odśnieżony chodnik przy ogrodzeniu. Lód to mało co robią pracownicy tej szkoły by nie łamać nóg.


Anuluj