UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Powinni dostać ci z lll LO, tys zł mandatu za nie odśnieżony chodnik przy ogrodzeniu. Lód to mało co robią pracownicy tej szkoły by nie łamać nóg.
Powinni dostać ci z lll LO, tys zł mandatu za nie odśnieżony chodnik przy ogrodzeniu. Lód to mało co robią pracownicy tej szkoły by nie łamać nóg.