UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kolejny raz proszę żeby redakcja zajęła się obsadą stanowisk dyrektorskich s elbląskich podstawówkach. Oj będą ustawki i jak zawsze partyjni koledzy obejmą ponownie, na kolejną kadencję, zajmowane od 30 lat stanowiska.


Anuluj