UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W końcu jakiś głos rozsądku, ale Nissan i PO mają to kompletnie gdzieś, ważne żeby deweloperce hajs sie zgadzal i mogli wpłacać na kampanię PO. Najpierw mosty, obwodnice i infrastruktura, a potem budynki.

Władza tuczy

Anuluj