UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bardzo celna i wyważona opinia. Rozwój układu komunikacyjnego Elbląga zatrzymał się na przebiciu ul. Plułkownika Dąbka, który był projektowany w latach sześćdziesiątych XX w. Obecnie zamiast wschodniej budować się będzie ścieżka pieszo-jezdna dla rowerów. Gdzie są urbaniści i drogowcy ?

Komunikacja miejska

Anuluj