UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bardzo celna i wyważona opinia. Rozwój układu komunikacyjnego Elbląga zatrzymał się na przebiciu ul. Plułkownika Dąbka, który był projektowany w latach sześćdziesiątych XX w. Obecnie zamiast wschodniej budować się będzie ścieżka pieszo-jezdna dla rowerów. Gdzie są urbaniści i drogowcy ?
Komunikacja miejska