UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przyznasz chyba że publikacja takich artykułów to bzdet. Patrzę przez okno a tam w oddali korek i niemyślący urzędnik wydaje kolejne pozwolenia na budowę. Nie sądzę aby obwodnica ruszyła do 2030.Wiecznie będzie coś stało na przeszkodzie.