UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przyznasz chyba że publikacja takich artykułów to bzdet. Patrzę przez okno a tam w oddali korek i niemyślący urzędnik wydaje kolejne pozwolenia na budowę. Nie sądzę aby obwodnica ruszyła do 2030.Wiecznie będzie coś stało na przeszkodzie.


Anuluj