UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dziadek Ty chyba na głowę upadłeś. Czy dana dzielnica osiągnęła limit aglomeracji? Fajna fotka sznurek aut. Kiedy pada haslo nowe osiedle wszyscy larum korki... jest szczyt są korki. Grunwaldzka. Bema. Kościuszki. Akurat z Jaru, Zawady czy tego trójkąta Legionów Królewiecka jest kilka ścieżek do pracy. Nie wszyscy huuuurrrraaa na Kościuszki.