UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dziadek Ty chyba na głowę upadłeś. Czy dana dzielnica osiągnęła limit aglomeracji? Fajna fotka sznurek aut. Kiedy pada haslo nowe osiedle wszyscy larum korki... jest szczyt są korki. Grunwaldzka. Bema. Kościuszki. Akurat z Jaru, Zawady czy tego trójkąta Legionów Królewiecka jest kilka ścieżek do pracy. Nie wszyscy huuuurrrraaa na Kościuszki.


Anuluj