UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przeczytałem artykuł dwa razy i nie zobaczyłem konkluzji, wyciągniecia wniosków i planu rozwiązania problemu zaniedbań komunikacyjnych w Elblągu od czasu rządów prezydenta Słoniny. W trakcie wywiadów w różnych mediach z prezydentem Missanem nie zauważyłem żadnego planu na najbliższe 10 lat, co jest istotne dla elblążan planujących związać się z tym miastem na dłużej. Nie wiemy 1/ gdzie i czy będą działki budowlane pod budownictwo jednorodzinne 2/ dlaczego bloki wielorodzinne powstają na dalekich przedmieściach zamiast w Śródmieściu, 3/. Dlaczego nie znamy terminów zakończenia Obwodnicy Wschodniej i połączenia ulicy J. P.II z Fromborską.4/ dlaczego kolejny prezydent pozwala ośmieszać się od 20 lat przez rodzinę Majkowskich, właścicieli półhektarowej działki na Placu Konstytucji i parunastu innych prywatnych właścicieli nieruchomości na których od dawna nic się nie dzieje.5/ Brak Centrum miasta.6 / Skoro Ratusz szuka funduszy poprzez sprzedaż wolnych terenów czemu robi to tak nieudolnie i omija Terkawkę, włączenie do miasta okolicznych miejscowości jak Gronowo Górne i Kazimierzowo, czy terenów po bazie PKS na styku Łęczycka. Bema. , tereny przy Lotniczej, tereny na Wyżynnej obok kościoła św. Floriana / od 25 lat są opracowane plany budowy tam osiedla na 150 domków jednorodzinnych, tereny przy ulicy Wschodniej itp, itd..