UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tak to jest Elbląg upada i się wyludnia, przybywa tylko samochodów, korków ulicznych i nowych mieszkań jak żyć?
zgrywus
Tak to jest Elbląg upada i się wyludnia, przybywa tylko samochodów, korków ulicznych i nowych mieszkań jak żyć?
zgrywus