UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mieszkaniec Osiedla Truso wieś czeka, nie ma korków sąsiadów itp. nie pasi kto tu ciebie trzyma chłopaku ? DROGA WOLNA, nie będziemy płakać.


Anuluj