UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tak to jest, jak aut przybywa od lat, jak i od lat wladza nie mysli, co zrobic z infrastruktura. Jeden pas w jedna strone bez lewo, prawo skretow, tak wlasnie dziala w szczycie, przepustowosc 0,w calym miescie jest przez to problem, nie tylko w tej czesci. Planow nie widac, nie slychac, dno totalne.

Egg

Anuluj