UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@entuzjasta - Mało śmieszny żart to tekst o wielkiej sile tej niby "milonowej" armii, która od kilku lat nie może pokonać naszego sąsiada i musi w dodatku korzystać z pomocy wielu innych krajów, Rosja po tej wojnie będzie dużo słabsza, z resztą już wcześniej słabła z roku na rok, demografia im siada, średnia długość życia jest tam niska, dużo więcej chorób, przestępstw i wypadków jak w Europie.