UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wspaniała inwestycja dobrze oświetlona i widoczna w nocy ale...dojazd (bądź dojście) ulicą Pasłęcką od ul.Grunwaldzkiej fatalne. Może władze miasta wysupłają parę groszy i oświetlą ul.Pasłęcką? poprawi to wizerunek miasta i warunki ruchu samochodowego i dość dużego ruchu pieszego (nie wspomnę już o chodniku na tym odcinku}.
stałyużytkownikul.Pasłęckie