UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A ci co Carycy donosili i rozbiory wyprodukowali- nadal biorą emerytury. Co na to Królowa Polski?
entuzjasta
A ci co Carycy donosili i rozbiory wyprodukowali- nadal biorą emerytury. Co na to Królowa Polski?
entuzjasta