UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Widać że wreszcie UM zaczął naprawiać najbardziej zaniedbaną i odkładaną w nieskończoność infrastrukturę poprawiającą bezpieczną i przyjazną komunikację w naszym mieście.

kij

Anuluj