UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Widać że wreszcie UM zaczął naprawiać najbardziej zaniedbaną i odkładaną w nieskończoność infrastrukturę poprawiającą bezpieczną i przyjazną komunikację w naszym mieście.
kij
Widać że wreszcie UM zaczął naprawiać najbardziej zaniedbaną i odkładaną w nieskończoność infrastrukturę poprawiającą bezpieczną i przyjazną komunikację w naszym mieście.
kij