UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czy miasto chce doprowadzić do zapaści tramwajów w Elblągu? Takie pracę powinny być w wakacje kiedy nie ma szkoły i jest o wiele mniejsze zapotrzebowanie na transport. Nic dziwnego, że miasto się wyludnia i firmy uciekają jak podejmowane są tak bezmyślne decyzje co do terminów prac na mieście.

Wakacje

Anuluj